Banner for Layout Builder (1.5.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Media
hr: Mediji

en: Browser
hr: Preglednik
