Banner for Layout Builder (1.5.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Link
th: ลิงค์

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Media
th: สื่อ

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Video
th: วีดีโอ
