Banner for Layout Builder (2.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Heading
fa: عنوان

en: Media
fa: رسانه

en: Video
fa: ویدیو
