Banner for Layout Builder (2.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Heading
ja: 見出し1

en: Media
ja: メディア

en: Banner
ja: バナー

en: Video
ja: ビデオ
