Banner for Layout Builder (2.0.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Heading
fr: Entête

en: Media
fr: Média

en: Banner
fr: Bannière

en: Video
fr: Vidéo

en: Heading Level
fr: Niveau de titre
