Banner for Layout Builder (2.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Media
ta: ஊடகம்
