Banner for Layout Builder (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Heading
es: Encabezado

en: Media
es: Multimedia

en: Video
es: Vídeo
