Banner for Layout Builder (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Media
sk: Médiá
