Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Field name
be: Назва поля

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
