Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Entity type
eu: Entitate mota
