Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
