Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Regions
lt: Regionai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
