Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Value
ru: Значение

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Layout
ru: Макет

en: Field name
ru: Имя поля

en: Operator
ru: Оператор

en: Layouts
ru: Макеты

en: Regions
ru: Области

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Inspect
ru: Проверить
