Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
