Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Operator
ar: العامل

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
