Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: None
ast: Nengún

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Field name
ast: Nome del campu
