Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Field name
az: Sahə adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket
