Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ
