Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Field name
bs: Ime polja
