Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Layout
ca: Disposició

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Operator
ca: Operador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall
