Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Field name
da: Feltnavn

en: Operator
da: Operand

en: Regions
da: Regioner

en: Entity type
da: Entity-type

en: Inspect
da: Inspicér
