Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Value
de: Wert

en: None
de: Keine

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Field name
de: Feldname

en: Inspector
de: Kontrollfenster

en: Regions
de: Regionen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundles
de: Subtypen

en: Bundle
de: Subtyp

en: Inspect
de: Untersuchen
