Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
