Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Value
es: Valor

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Layout
es: Diseño

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Operator
es: Operador

en: Layouts
es: Diseños

en: Regions
es: Regiones

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Inspect
es: Inspeccionar
