Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Layout
et: Paigutus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Regions
et: Regioonid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum
