Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Operator
fi: Operaattori

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Regions
fi: Alueet

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti
