Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Layout
fr: Mise en page

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Operator
fr: Opérateur

en: Layouts
fr: Mises en page

en: Regions
fr: Régions

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type

en: Inspect
fr: Inspecter
