Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Layout
gl: Disposición

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Operator
gl: Operador

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
