Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
