Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Value
he: ערך

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Layout
he: פריסה

en: Field name
he: שם שדה

en: Operator
he: אופרטור

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
