Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Layout
hi: ख़ाका

en: ID
hi: आईडी

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल

en: Bundle
hi: पोटली
