Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
