Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
