Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni
