Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Field name
it: Nome del campo

en: Operator
it: Operatore

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle
