Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Layout
ja: レイアウト

en: Field name
ja: フィールド名

en: Operator
ja: オペレータ

en: Regions
ja: リージョン

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Inspect
ja: 検査
