Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល
