Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Field name
ku: ناوی خانە
