Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Operator
lv: Operators

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts
