Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
