Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Bundle
ne: पोका
