Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Layout
nl: Lay-out

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Regions
nl: Gebieden

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Inspect
nl: Inspecteren
