Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Layout
pl: Układ

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Layouts
pl: Układy

en: Regions
pl: Regiony

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw
