Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: هویت

en: Field name
fa: نام میدان

en: Operator
fa: عملگر

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
