Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: None
ps: هېڅ يو

en: ID
ps: پېژند

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
