Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Value
pt: Valor

en: None
pt: Nenhum

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Operator
pt: Operador

en: Regions
pt: Regiões

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Bundle
pt: Pacote
