Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet
