Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Operator
sk: Operátor

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Regions
sk: Regióny

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok
