Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Layout
sl: Postavitev

en: Field name
sl: Ime polja
