Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Regions
sv: Regioner

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling
